VĒRTNE KLEOPATRA 0/0 BAL 844X2035KR3EŅĢ
€30,57
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Kleopatra |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikāla 10-14 cm 000040211876,Vertikāla 14-18 cm 000040211878,Horizontāla 10-14 cm 000040211884,Horizontāla 14-18 cm 000040211885.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416792 |
- Šīs baltās lamināta durvis piedāvā Jums stabilu un elegantu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un ilgtspēju. Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši Jūsu vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu atslēgu – tas nodrošina papildu drošību un privātumu Jūsu telpās.
- Šīs durvis ir lielisks risinājums, lai piešķirtu Jūsu telpām izcilību, eleganci un funkcionalitāti.
- Ar kvalitatīvajām Domoletti KLEOPATRA durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu izturību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE KLEOPATRA 0/0 BAL 844X2035KR3EŅĢ