Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Kleopatra |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Wotan ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Gluda |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aplode un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodēm atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikāla aplode 10-14 cm 000040212039,Vertikāla 14-18 cm 000040212041,Horizontāla aplode 10-14 cm 000040212046,Horizontāla aplode 14-18 cm 000040212047.. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502416960 |
Iekšdurvju vērtne Domoletti Kleopatra, labās puses, wotan ozols, 203,5 x 84,4 x 4 cm
Wotan ozola raksta lamināta durvis Domoletti KLEOPATRA piedāvā jums stabilu risinājumu interjeram.
Ozola koka raksts, siltās krāsas – nekad neiziet no modes. Šīs durvis piešķirs jūsu istabām mājīgumu un dabiskumu.
To konstrukcija ir rāmja, tā ir izturīga un ilgmtspējīga. Durvju platumu var regulēt atbilstoši jūsu vajadzībām – no 60 līdz 80 cm.
Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni – tas nodrošina papildu jūsu istabu drošību un privātumu.
Šīs izteiksmīgās durvis ir lieliska izvēle, ja vēlaties piešķirt savām istabām unikālu, individuālu izskatu.
Ar kvalitatīvām Domoletti KLEOPATRA durvīm jūs piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un mājīgumu, kā arī garantēsiet ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE KLEOPATRA 0/0 WOT OZLAB3EŅĢ