VĒRTNE TRIADA BALTA 844X2035 KR. 3 EŅĢES
€73,75
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | DOMOLETTI |
|---|---|
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
| Augstums | 203.5 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Kreisais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | - |
| Modelis | TRIADA |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Saistīti produkti (nopērkami atsevišķi) | 000040211876, 000040211878, 000040211884, 000040211885 |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Regulējamie rāmji ir jāiegādājas atsevišķi: vertikālais 100-140 MM 000040211876,vertikālais 140-180 MM 000040211878,horizontālais 100-140 MM 000040211884,horizontālais 140-180 MM 000040211885. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Svītrkods | 502575566 |
- Domoletti baltas lamināta durvis ar stikla elementiem piedāvā jums stabilu un stilīgu risinājumu interjeram.
- Šīs durvis lieliski izskatās dažādu stilu telpās, gan modernās, gan klasiskās.
- To konstrukcija ir rāmveida, raksturojas ar izturību un ilgmūžību.
- Durvju platums var tikt pielāgots atbilstoši vajadzībām, no 60 līdz 80 cm.
- Durvis tiek pārdotas ar trim eņģēm un iebūvētu slēdzeni - tas nodrošina papildu drošību un privātumu jūsu telpām.
- Šīs durvis ar stikla elementiem ir lielisks izvēle, lai piešķirtu jūsu telpām ekskluzivitāti, eleganci un funkcionalitāti. Ar šīm kvalitatīvajām durvīm piešķirsiet savām mājām vai birojam īpašu šarmu un komfortu ar garantētu ilgmūžību.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĒRTNE TRIADA BALTA 844X2035 KR. 3 EŅĢES