VINILA GRĪD.SEG COSMOS 31KL 2MM 60002173
€24,87
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | BERRY ALLOC |
|---|---|
| Garums | 609.6 mm |
| Platums | 304.8 mm |
| Biezums | 2 mm |
| Pretestības klase | 31 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Vinila grīdas segumi |
| Zīmols | Berry Alloc |
| Kolekcija | Cosmos |
| Daudzums iepakojumā, m2 | 3.345 |
| Vienību skaits iepakojumā | 18 |
| Augšējā slāņa biezums | 0.3 mm |
| Grīdas seguma veids | Līmējams |
| Savienojuma sistēma | Vienkāršs savienojums |
| Krāsas nosaukums | Pelēka krās. |
| Pamata materiāls | Akmens plastmasas kompozītmateriāls (SPC) |
| Seguma raksts | Flīzes ar akmens imitāciju |
| Pārklājuma pamatne | LVT |
| Sliede | Ar 4 malām mini |
| Integrēts apakšklājs | Nē |
| Piemērots apsildāmajām grīdām | Jā |
| Piemērots vannas istabai | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Beļģija |
| Svītrkods | 502671528 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VINILA GRĪD.SEG COSMOS 31KL 2MM 60002173