VĪTŅSTIENIS M16X300 + 2 UZGR. UN 2 PAPL.
€1,19
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Pārklājums | Cinkots |
| Garums | 300 mm |
| Diametrs | 16 mm |
| Produkta veids | Vītņu stienis ar uzgriežņiem un paplāksnēm |
| Zīmols | Haushalt |
| Kolekcija | - |
| Standarts | DIN 975 |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Papildus informācija | Pārklājums: Cinkots. Garums: 300 mm. Diametrs: 12 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 501746135 |
Cinkots stienis ar 2 skrūvēm un 2 paplāksnēm atbilst EVS standartam 975.
- Garums: 300 mm
- Diametrs: 16 mm
- Izcelsmes valsts: Ķīna
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: VĪTŅSTIENIS M16X300 + 2 UZGR. UN 2 PAPL.