Produkta informācija
| Ražotājs | MAKITA |
|---|---|
| Diametrs | 210 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 30 mm |
| Zobu skaits | 24 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 7170 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Makita |
| Biezums | 2 mm |
| Svars | 0.405 kg |
| Materiāls | Metāls |
| Zobu leņķis | 20 ° |
| Plāksnes biezums | 2 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Nē |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais ātrums minūtē: 7170 rpm. Zobu leņķis: 20°. Svars: 0.405 kg. Piemērots modeļiem: 5008MG |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 500220837 |
Izgatavots no cietmetāla.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢRIPA 210X30/25MM 24T