Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Diametrs | 300 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 32 mm |
| Zobu skaits | 36 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 5100 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2 mm |
| Zobu forma | ATB |
| Zobu leņķis | 16 ° |
| Sadaļas platums | 3.2 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Zobu skaits: 36. Zobu leņķis: 16 °. Maksimālais ātrums minūtē: 5100 rpm. Sadaļas platums: 3.2 mm |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502205342 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢRIPA KOKAM 300X32X36