Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Diametrs | 400 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 50 mm |
| Zobu skaits | 48 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 3800 rpm |
| Produkta veids | Zāģripas |
| Zīmols | Haushalt |
| Biezums | 2.2 mm |
| Zobu forma | ATB |
| Zobu leņķis | 16 ° |
| Sadaļas platums | 3.4 mm |
| Piemērots griešanai | Sauss |
| Ar gredzenu | Jā |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | 50>32, 32>30. |
| Apstrādes materiāls | Koks |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | <a hrefLang="lv" ksd-gtm-id="boughtTogetherLink" data-test="ksd-link" href="/p/griesanas-disks-makita-b-32340-190-mm-x-30-mm/12l67?mtd=product_bought&src=lupasearch&pos=product-bottom" |
| Svītrkods | 502205343 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀĢRIPA KOKAM 400X50X48