ZĀLES PĻ.BENZ.S511VHY-T6 51CM PAŠG.OKKO
Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Dzinēja tips | Četrtaktu benzīna |
| Dzinēja cilindra tilpums | 146 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Okko |
| Modelis | S511VHY-T6 |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2600 W |
| Darba platums | 50.1 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Tērauds |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Nē |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Svars | 31.36 kg |
| Krāsa | Melna krās., Zaļa krās. |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Eļļas tvertnes tilpums | 0.6 l |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 98 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 4 taktu benzīna motors. Ietilpība: 146 cm3. Degvielas tvertnes ietilpība: 1 l |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502562039 |
Pārveidojiet savu zāliena kopšanas rutīnu ar Okko S511VHY-T6 pašgājēju benzīna zāles pļāvēju. Šī robustā iekārta, kas paredzēta efektivitātei un ērtībām, izceļas ar atšķirīgu melnu un koši zaļu estētiku, padarot to par stilīgu papildinājumu jūsu dārza instrumentiem. Tās pašgājēja funkcija atvieglo pļaušanu, ļaujot ar vieglumu apstrādāt jūsu dārzu.
S511VHY-T6 pamatā ir jaudīgs 2600 W, 146 cm³ 4 taktu benzīna dzinējs, kas nodrošina uzticamu veiktspēju jūsu zālienā. Ar plašu 50,1 cm darba platumu, šis zāles pļāvējs ir piemērots vidēju un lielāku dārza platību uzturēšanai, nodrošinot tīru un konsekventu griezumu katru reizi. Izturīgais tērauda korpuss nodrošina stabilu rāmi, savukārt asais tērauda griezējnazis nodrošina precizitāti.
- Mulčēšana: Smalki sasmalcina zāles atgriezumus, atgriežot zālienam vitāli svarīgas barības vielas veselīgākam un zaļākam izskatam.
- Sānu izlāde: Efektīvi izmet atgriezumus no sāniem, noder garākai zālei vai vietās, kur savākšana nav nepieciešama.
- Zāles savākšana: Glīti savāc atgriezumus ietilpīgajā 60 litru savākšanas maisā, samazinot tīrīšanas darbus pēc pļaušanas.
Pielāgoties jūsu zāliena vajadzībām ir vienkārši, izmantojot centrālo pļaušanas augstuma regulēšanas sistēmu, kas piedāvā septiņas pozīcijas no tuvu 25 mm līdz augstākai 75 mm. Ērtais saliekamais rokturis padara uzglabāšanu kompaktāku, kas ir praktiska funkcija šķūņiem vai garāžām, kur vieta ir ierobežota. Svarot 31,36 kg, tas līdzsvaro stabilitāti ar manevrētspēju, ko vada plastmasas riteņi.
Optimālai darbībai un ilgmūžībai atcerieties veikt regulāras pārbaudes. Zāles pļāvējs tiek piegādāts bez degvielas vai eļļas, tāpēc pirms katras lietošanas pārliecinieties, ka esat pārbaudījis un uzpildījis 1 litra degvielas tvertni un 0,6 litra eļļas tvertni (izmantojot SAE30 dzinēja eļļu). Šis uzticamais Okko zāles pļāvējs ir ideāli piemērots māju īpašniekiem, kuri meklē efektīvu risinājumu savam ģimenes dārzam vai īpašumiem, kam nepieciešama regulāra, pielāgojama zāliena kopšana.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀLES PĻ.BENZ.S511VHY-T6 51CM PAŠG.OKKO