ZĀLES PĻĀVĒJS ROBOT NAVIMOW I210 LIDAR E
€869,31
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SEGWAY |
|---|---|
| Robota ierīces tips | Kamera, Lāzeris |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 70 mm |
| Maksimālais noslogojums | 45 % |
| Maksimālā pļaušanas platība | 1000 m² |
| Drošības noteikumi | Bloķēšanas uzstādīšana, PIN kods, Signalizācija |
| Produkta veids | Zālienu pļaušanas roboti |
| Zīmols | Segway |
| Modelis | Navimow i210 LiDAR E |
| Darba platums | 22 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 20 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Jā |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 6 |
| Sensors | Lietus sensors, Sadursme, Sasvēršanās, Tuvuma sensors |
| Uzlādes laiks | 110 min |
| Krāsa | Melna krās. |
| Svars | 14.7 kg |
| Trokšņa līmenis | 59 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Svītrkods | 502849848 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀLES PĻĀVĒJS ROBOT NAVIMOW I210 LIDAR E