ZĀLES PĻĀVĒJS ROBOTS SEGWAY NAVIMOW I105
€781,12
Pieejams uzreiz
Produkta informācija
| Ražotājs | SEGWAY |
|---|---|
| Robota ierīces tips | GPS, Kamera |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 60 mm |
| Maksimālais noslogojums | 30 % |
| Maksimālā pļaušanas platība | 500 m² |
| Drošības noteikumi | PIN kods |
| Produkta veids | Zālienu pļaušanas roboti |
| Zīmols | Segway |
| Modelis | NAVIMOW i105 |
| Darba platums | 18 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 20 mm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Jā |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 5 |
| Sensors | Lietus sensors, Pacēlājs, Sadursme, Sasvēršanās, Tuvuma sensors |
| Akumulatora tips | Li-Ion |
| Akumulatora kapacitāte | 2550 mAh |
| Darbības laiks ar pilnu uzlādi, līdz | 60 min |
| Uzlādes laiks | 90 min |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās., Pelēka krās. |
| Svars | 10.9 kg |
| Trokšņa līmenis | 58 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Svītrkods | 502649678 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZĀLES PĻĀVĒJS ROBOTS SEGWAY NAVIMOW I105