Produkta informācija
| Ražotājs | OKKO |
|---|---|
| Garums | 20 cm |
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 20 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Okko |
| Kolekcija | - |
| Modelis | VG341 |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Maksimālais griešanas biezums: 3 mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502145103 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZARGRIEZIS 20CM ERG. ROKTURIS VG341