Produkta informācija
| Ražotājs | HAUSHALT |
|---|---|
| Diametrs | 115 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Smalkums | 80 |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Produkta veids | Slīpdiski |
| Zīmols | Haushalt |
| Materiāls | Alumīnija oksīds |
| Apstrādes materiāls | Tērauds |
| Maksimālais ātrums minūtē | 13300 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Dimanta disks Bosch, 125 mm x 22.23 mm x 5 mm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Svītrkods | 502257938 |
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZIED. SLĪPRIPA HAUSHALT D115 NR 80