Produkta informācija
| Ražotājs | GRUNDER |
|---|---|
| Maksimālais zāģejamās koksnes biezums | 60 mm |
| Maksimālais zāģējamā tērauda biezums | 6 mm |
| Svārsta kustības | Nē |
| Akumulators iekļauts komplektā | Nē |
| Produkta veids | Taisns zāģis |
| Zīmols | Grunder |
| Svars | 2.55 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Zāģa darbplūsma | 18 mm |
| Kustību skaits minūtē | 2300 |
| Regulējams kustības ātrums | Nē |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Nepieciešamais akumulatoru skaits | 1 |
| Lādētājs iekļauts | Nē |
| Soma komplektā | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Svītrkods | 502609241 |
Atklājiet Grunder RS-B1118 18V bezvadu zāģa ar atgriezenisko kustību daudzpusību, kas ir izturīgs instruments, paredzēts dažādiem griešanas darbiem jūsu mājās vai darbnīcā. Izstrādāts efektivitātei, šis kompaktais zāģis apvieno jaudīgu veiktspēju ar bezvadu dizaina brīvību, ļaujot jums veikt projektus bez nepieciešamības pieslēgties elektrotīklam.
Ar modernu bezsuku motoru, Grunder RS-B1118 nodrošina konsekventu jaudu un ilgāku instrumenta kalpošanas laiku, padarot to par uzticamu izvēli jūsu griešanas vajadzībām. Tā ergonomiskais dizains, ko izceļ melnā un pelēkā korpuss ar spilgtiem dzelteniem akcentiem, nodrošina ērtu satvērienu un kontrolētu darbību pat ilgstošas lietošanas laikā. Svars 2,55 kg nodrošina līdzsvarotu sajūtu, uzlabojot manevrētspēju.
Galvenās Grunder RS-B1118 zāģa ar atgriezenisko kustību funkcijas:
- 18V bezvadu darbība: Nodrošina elastību un pārnēsājamību griešanas darbiem jebkur.
- Bezsuku motors: Piedāvā uzlabotu jaudu, efektivitāti un izturību.
- 2300 sitieni minūtē: Nodrošina efektīvu griešanas ātrumu dažādiem materiāliem.
- 18 mm gājiena garums: Optimizēts efektīvai materiālu noņemšanai.
- Iespaidīga griešanas jauda: Spēj griezt koku līdz 60 mm biezu un tēraudu līdz 6 mm.
- Viegls dizains: Tikai 2,55 kg, tas ir ērti lietojams ilgāku laiku.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka šim instrumentam ir nepieciešama viena 18V baterija un lādētājs, kas nav iekļauti komplektā, ļaujot jums izmantot esošās saderīgās baterijas vai izvēlēties tās, kas vislabāk atbilst jūsu vajadzībām. Neatkarīgi no tā, vai jūs griežat vecas caurules renovācijas laikā, apzāģējat spītīgus zarus dārzā vai demontējat koka paletes DIY projektam, Grunder RS-B1118 ir praktisks papildinājums jūsu instrumentu komplektam. Tas ir veidots, lai palīdzētu jums veikt dažādus demontāžas un griešanas darbus ar vieglumu un precizitāti.
Atsauksmes
Pagaidām nav atsauksmju. Esi pirmais!
Uzrakstīt atsauksmi
Rakstīt atsauksmi par: ZOBENZĀĢIS AKUMULATORA RS-B1118 BL