Информация о товаре
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Iekšējais diametrs | 18.2 mm |
| Ārējais diametrs | 25 mm |
| Izturība pret UV stariem | Jā |
| Produkta veids | Caurulītes |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | RKGLP |
| Daudzums iepakojumā | 10 m |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Papildus informācija | Garums: 10 m. Karstumizturīgs: no -5°C līdz +60°C. Triecienizturība: 750 N / 5 cm. Iekšējais diametrs: 18.2 mm. Ārējais diametrs: 25 mm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 501715420 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГНУТАЯ ТРУБА. PVC RKGLP 25 С ШНУРОМ 10М