Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Atlanta |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Beļģu ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Stakta un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divām staktām atkarībā no regulējamā staktas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm. Saistītās preces: Vertikāla stakta 10-14 cm 000040211931,Vertikāla stakta 14-18 cm 000040211933,Horizontāla stakta 10-14 cm 000040211938,Horizontāla 14-18 cm 000040211939. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416795 |
- Эти ламинированные двери с рисунком бельгийского дуба и стеклянными элементами предлагают вам прочное и элегантное решение для интерьера.
- Эти выразительные двери отлично подходят к помещениям различных стилей, как современным, так и классическим.
- Их конструкция рамная, отличается прочностью и долговечностью. Ширина двери может быть адаптирована в соответствии с требованиями, от 60 до 80 см.
- Двери поставляются с тремя петлями и встроенным замком – это обеспечивает дополнительную безопасность и приватность вашего помещения.
- Эти яркие двери с узкими стеклянными вставками – отличный выбор для придания вашему помещению оригинальности и функциональности.
- С качественными дверями Domoletti ATLANTA вы придадите своему дому или офису особый шарм и комфорт с гарантированной долговечностью.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДВЕРЬ DOMOLETTI ATLANTA BE.OZ 844X2035L