Информация о товаре
| Maksimālais griezes moments, Nm | 65 |
|---|---|
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Triecienurbjmašīnas |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCD778M2T-QW |
| Svars | 1.2 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1750, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 30 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs betonā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Jā |
| Sitienu skaits minūtē | 29750 |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 4 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| 0 € uz pakomātu | Bezvadu trieciena uzgriežņu atslēga Dewalt DCF961N-XJ, 18 V |
| Штрихкод | 502346775 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АККУМ.ШУРУПОВЕРТ DCD778M2T 18V 2X4.0AH