АЛЮМИНИЕВЫЙ ПРОФИЛЬ C 12.5MM/2.6M MILL FIN НАТ МАТ
€2,21
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 260000 mm |
|---|---|
| Platums | 23 mm |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Materiāls | Alumīnijs |
| Produkta veids | Apdares lentes |
| Zīmols | - |
| Augstums | 13 mm |
| Biezums | 13 mm |
| Līstes tips | Ārējais stūris |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Izcelsmes valsts | Spānija |
| Штрихкод | 502597515 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛЮМИНИЕВЫЙ ПРОФИЛЬ C 12.5MM/2.6M MILL FIN НАТ МАТ