Информация о товаре
| Garums | 6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar lielu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 2.5 mm |
| Svars | 90 kg |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās. |
| Papildus informācija | Garums: 6 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 1 - 2.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176013 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЛЮМ. РЕЗЬБА БОЛЬШАЯ 4.0X6 50 ШТ.