Информация о товаре
| Aeratora tips | Elektriskais |
|---|---|
| Jauda | 1500 W |
| Darbības dziļums | -12 - 10 mm |
| Savākšanas maisa tilpums | 45 l |
| Regulējamo pozīciju skaits | 5 |
| Produkta veids | Aeratori |
| Zīmols | Grunder |
| Krāsas nosaukums | Alumīnija krās., Dzeltens krās., Pelēka krās. |
| Krāsa | Dzeltena krās., Pelēka krās. |
| Materiāls | Metāls, Plastmasa |
| Svars | 11.5 kg |
| Darbības platums | 360 mm |
| Savākšanas maiss | Jā |
| Sūnu grābekļa vārpstas | Jā |
| Skarifikācijas vārpsta | Jā |
| Pļaujmašīnas asmeņu skaits | 20 |
| Regulējams augstums | Jā |
| Centrālā augstuma regulēšana | Jā |
| Darbības plūsmas tips | Stumjams |
| Spriegums | 230 V |
| Dzinēja ātrums | 3600 rpm |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502585556 |
АЭРАТОР GRUNDER A03-002A, 1500 W
Если ваш газон страдает от мха, недостатка света и воздуха, пришло время аэрировать зеленый газон.
С аэратором GRUNDER A03-002A вы можете помочь вашему газону восстановиться и эффективно избавиться от мха.
При аэрированной почве биологические процессы происходят быстрее, растения лучше усваивают питательные вещества и трава растет гуще и здоровее.
С аэратором GRUNDER A03-002A вы можете помочь вашему газону восстановиться и эффективно избавиться от мха.
При аэрированной почве биологические процессы происходят быстрее, растения лучше усваивают питательные вещества и трава растет гуще и здоровее.
- Мощный (1500 W) и прочный аэратор с большой корзиной для сбора мха объемом (45 литров).
- Глубина работы аэратора составляет 12 мм.
- Высота регулируется в 5 позициях.
- Легкий, маневренный и со складной ручкой для удобной транспортировки и хранения.
- Устройство имеет 36-месячную гарантию. Гарантия для юридических лиц - 12 месяцев.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: АЭРАТОРЫ И СКАРИФ.ЭЛ.ГРУНДЕР 1500W 35CM