Информация о товаре
| Garums | 60 cm |
|---|---|
| Augstums | 20 cm |
| Platums | 30 cm |
| Produkta veids | Būvniecības bloki |
| Zīmols | Bauroc |
| Modelis | Ecotherm Plus |
| Materiāls | Betons |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Bloka tips | Gāzbetons |
| Ienesīgums, m2/gab | 8.3 |
| Vienības uz paletes | 40 |
| Штрихкод | 500604845 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Больше от Bauroc
Написать отзыв
Написать отзыв о: БЛОКИ BAUROC ECOTERM PLUS 300X200X600/40