Информация о товаре
| Pašskrūvējošais tips | Vienkāršie |
|---|---|
| Garums | 41 mm |
| Diametrs | 4.2 mm |
| Pārklājums | Fosfatēts |
| Iespējamais materiāls | Metāls |
| Produkta veids | Pašvītņojošās skrūves |
| Zīmols | Haushalt |
| Garums bez vītnes | 31 mm |
| Standarts | DIN 14566 |
| Vienību skaits iepakojumā | 15 |
| Papildus informācija | 4,2 x 41/31 mm |
| Izcelsmes valsts | Taivāna |
| Штрихкод | 502035994 |








Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ВИНТ.САМОРЕЗ4,2X41/31МЕТ+ФОСФ 15ГБ БЛ