ГАЗОНОКОСИЛКА ЭЛЕКТРИЧЕСКАЯ 43СМ 1800W GRUNDER
€69,97
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
|---|---|
| Darba platums | 43 cm |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Svars | 15 kg |
| Produkta veids | Elektriskie zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | A01-002B |
| Zāles pļāvēja tips | Stumjams |
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Jauda | 1800 W |
| Pļaušanas augstums (Min) | 30 mm |
| Pļaušanas augstuma pozīcijas | 5 |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles mulcēšana | Nē |
| Zāles izmešana sānos | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 52 l |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Plastmasa |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Spriegums | 230 V |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Regulējams roktura augstums | Nē |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502411059 |

ЭЛЕКТРИЧЕСКАЯ ГАЗОНОКОСИЛКА GRUNDER A01-002B, 1800 W
- Электрическая газонокосилка идеально подходит для небольших газонов.
- Идеально подходит для небольших участков дачи или сада.
- Легкая, компактная и маневренная, поэтому менее утомляет при работе с более тяжелыми нагрузками.
- Центральная регулировка высоты скашивания травы.
- 5 уровней регулировки высоты скашивания от 30 до 75 мм.
- Ширина скашивания 43 см.
- Компактный травосборник емкостью 52 литра с ручкой.
- Мощный электромотор - 1800 W
- Газонокосилка имеет гарантию 36 месяцев.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГАЗОНОКОСИЛКА ЭЛЕКТРИЧЕСКАЯ 43СМ 1800W GRUNDER