Информация о товаре
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Iekšējais diametrs | 11 mm |
| Ārējais diametrs | 16 mm |
| Izturība pret UV stariem | Jā |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | RKGLP |
| Daudzums iepakojumā | 10 m |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Штрихкод | 501715418 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГНУТАЯ ТРУБКА. PVC RKGLP 16 С ВЕРХН. 10М