Информация о товаре
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Iekšējais diametrs | 14.9 mm |
| Ārējais diametrs | 20 mm |
| Izturība pret UV stariem | Jā |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | RKGLP |
| Daudzums iepakojumā | 10 m |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Штрихкод | 501715419 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГНУТЫЕ ТРУБЫ PVC RKGLP 20 С РАЗД. 10М