ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ DOMOLETTI (100-140) БЕЛЫЙ 60
€12,39
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 60.5 cm |
|---|---|
| Biezums | 1 cm |
| Krāsa | Balta krās. |
| Materiāls | Vidēja blīvuma kokšķiedru plāksnes (MDF) |
| Produkta veids | Horizontālas durvju aplodas |
| Zīmols | Domoletti |
| Platums | 10 - 14 cm |
| Komplekts | 1 gab. |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | HORIZONTĀLS REGULĒJAMS RĀMIS 10-14 CM BALTS HOR 60 CM. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502417039 |
- Рама изготовлена из 22 мм МДФ плиты.
- Ширину рамы можно регулировать в диапазоне от 40 мм.
- В комплекте: одна горизонтальная рама; перегородка;
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГОРИЗОНТАЛЬНЫЙ DOMOLETTI (100-140) БЕЛЫЙ 60