Информация о товаре
| Garums | 20 cm |
|---|---|
| Teleskopisks kāts | Nē |
| Asmeņu tips | Laiks |
| Rīku pielietojums | Zaļie zari |
| Maksimālais griešanas biezums | 18 mm |
| Produkta veids | Grieznes |
| Zīmols | Fiskars |
| Kolekcija | Bypass |
| Modelis | - |
| Krāsa | Melna krās., Oranža krās., Pelēka krās. |
| Redukcijas mehānisms | Nē |
| Asmeņu bloķēšana | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Dārza šķēres Fiskars Solid Microtip SP13, 140 mm |
| Parastā cena | Kaļķis dārzam/zālienam Baltic Agro, 15 kg |
| Штрихкод | 502236987 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ГРИЗНЕС SOLID BYPASS P121