Информация о товаре
| Lietošanas nosacījumi | Iekšējās telpas |
|---|---|
| Augstums | 203 cm |
| Platums | 84.4 cm |
| Biezums | 4 cm |
| Atvēršanas virziens | Labais |
| Produkta veids | Iekšējā durvju vērtne |
| Zīmols | Domoletti |
| Kolekcija | Loretto |
| Modelis | - |
| Augstums ar rāmi un apmalēm | 209.4 cm |
| Platums ar rāmi un apmalēm | 94.6 cm |
| Krāsas nosaukums | Antracīta ozola krās. |
| Krāsa | Brūna krās. |
| Rāmja materiāls | MDF |
| Virsmas materiāls | Lamināts |
| Pildījuma materiāls | Kartons |
| Vērtnes virsma | Profilēts, ar stiklu |
| Ieteicamais urbuma augstums sienā | 204 cm |
| Ieteicamais urbuma platums sienā | 84.6 cm |
| Komplekts | Komplektācijā slēdzene un eņģes. Aploda un rokturi jāiegādājas atsevišķi. |
| Iekļauts durvju rāmis | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | Var izvēlēties no divu veidu aplodām atkarībā no regulējamā aplodas platuma: 10-14 cm vai 14-18 cm.Saistītās preces: Vertikāla aploda 10-14 cm 000040212093,Vertikāla 14-18 cm 000040212095,Horizontāla aploda 10-14 cm 000040212100,Horizontāla 14-18 cm 000040212101. |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502416972 |
- Двери Domoletti LORETTO предлагают вам современное стильное решение для интерьера.
- Антрацитовый цвет, рисунок дубовой древесины отлично выглядят в помещениях разных стилей, как классических, так и современных.
- Их конструкция рамочная, отличается прочностью и долговечностью. Ширина двери может быть отрегулирована в соответствии с потребностями, от 60 до 80 см.
- Эти двери продаются с тремя петлями и встроенным замком - это обеспечивает дополнительную безопасность и приватность для ваших помещений.
- Темные двери с акцентным вертикальным стеклянным вставкой - отличный выбор для создания индивидуального, неповторимого дизайна интерьера.
- С качественными дверями Domoletti LORETTO вы придадите своему дому или офису особый шарм и уют с гарантированной долговечностью.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДВЕРЬ DOMOLETTI LORETTO ANTOZ 844X2035L