Информация о товаре
| Diametrs | 115 mm |
|---|---|
| Biezums | 1.9 mm |
| Dimanta asmeņa tips | Segments |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Cedima |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Apstrādes materiāls | Akmens, Betons, Klinkera |
| Piemērots griešanai | Sauss, Slapjš |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12200 rpm |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Piemēroti rīki | Leņķveida smalcinātājs |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 501730717 |
Высококачественный и прочный алмазный диск Cedima: для резки бетона, каменных плит и природного камня. Используется в резательных дисках. Размеры диска: 115x1,9x22,23mm.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСК ДЛЯ РЕЗКИ DIM.AR SEGM.115X1.9X22EC-18