Информация о товаре
| Biezums | 1.2 mm |
|---|---|
| Diametrs | 125 mm |
| Iekšējā cauruma diametrs | 22.23 mm |
| Maksimālais ātrums minūtē | 12250 rpm |
| Produkta veids | Griešanas disks |
| Zīmols | Dewalt |
| Griešanas ātrums | 80 m/s |
| Diska forma | Taisns |
| Apstrādes materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 1 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| 0 € uz pakomātu | Griešanas disks leņķa slīpmašīnām Dewalt DT1923-QZ, 140 mm x 1.49 mm x 20 mm |
| Parastā cena | Griešanas disks leņķa slīpmašīnām Bosch, 125 mm x 1 mm x 22.23 mm |
| Штрихкод | 502536380 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДИСК НЕР.ТЕР.DEWALT DT42340Z-QZ 125X1.2