ДРЕЛЬ АККУМУЛЯТОРНАЯ DCD777M2T 18V 2X4,0AH BL
€164,46
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Maksimālais griezes moments, Nm | 65 |
|---|---|
| Akumulatoru skaits komplektā | 2 |
| Lādētājs iekļauts | Jā |
| Produkta veids | Akumulatora skrūvgrieži-urbjmašīnas |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCD777M2T-QW |
| Svars | 1.13 kg |
| Elektriskā dzinēja tips | Bezsuku |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 0-1750, 0-500 |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Stobra diametrs | 13 mm |
| Maks. urbšanas diametrs kokā | 30 mm |
| Maks. urbšanas diametrs tēraudā | 13 mm |
| Āmura režīmi | Nē |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Akumulatora tilpums | 4 Ah |
| Akumulators iekļauts komplektā | Jā |
| Akumulatora spriegums | 18 V |
| Uzlādes līmeņa indikators | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Uzgaļu komplekts iekļauts | Nē |
| Iebūvēts LED apgaismojums | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Akumulatora spriegums: 18V. Stobra diametrs: 13 mm. Maksimālais griezes moments, Nm: 65 |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502021473 |
Аккумуляторный шуруповерт - дрель Dewalt DCD777M2T-QW, 18 В, 4000 мАч
- Количество оборотов холостого хода: 0-1750
- Количество скоростей: 2
- Максимальный крутящий момент, Нм: 65
- Диаметр патрона: 13 мм
- Макс. диаметр сверления в дереве: 30 мм
- Макс. диаметр сверления в стали: 13 мм
- Режимы удара: Нет
- Аккумулятор в комплекте: Да
- Тип аккумулятора: Li-ion
- Емкость аккумулятора: 4000 мАч
- Количество аккумуляторов: 2
- Напряжение аккумулятора: 18 - 18В
- Сумка в комплекте: Да
- Индикатор уровня заряда: Да
- Встроенная светодиодная подсветка: Да
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ДРЕЛЬ АККУМУЛЯТОРНАЯ DCD777M2T 18V 2X4,0AH BL