Информация о товаре
| Krāsa | Balta krās. |
|---|---|
| Uzstādīšana | Iedzenama |
| Vada forma | Plakans |
| Vienību skaits iepakojumā | 20 |
| Produkta veids | Kabeļa turētājs |
| Zīmols | Chs |
| Modelis | CHF5 x 8 |
| Garums | 10 mm |
| Platums | 5 mm |
| Materiāls | Politelēns (PE) |
| Stieples diametrs | 5 - 8 mm |
| Штрихкод | 502009019 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАЖИМЫ КАБЕЛЬНЫЕ CHF5X8 БЕЛЫЕ 20ШТ