ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО DCB1104 12/18V +2X5AH(18V)
€144,67
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Savietojamie ražotāji | DeWalt |
|---|---|
| Lādējamā akumulatora spriegums | 12 - 18 V |
| Akumulatora tips | Li-ion |
| Produkta veids | Akumulatora lādētājs |
| Zīmols | Dewalt |
| Modelis | DCB1104P2-QW |
| Ielādēšanas ātrums | 4 A |
| USB savienotājs | Nē |
| Akumulatora jauda | 5000 mAh |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Komplektā ietilpst: lādētājs DCB1104 un 2 vienības 5,0Ah 18 V akumulatoru. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502527216 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ЗАРЯДНОЕ УСТРОЙСТВО DCB1104 12/18V +2X5AH(18V)