Информация о товаре
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Ārējais diametrs | 25 mm |
| Produkta veids | Caurule |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | RLM25 |
| Daudzums iepakojumā | 2 m |
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 2 m |
| Papildus informācija | Garums: 2 m. Materiāls: PVC. Krāsa: pelēka. Iekšējais diametrs: 21.7 mm. Ārējais diametrs: 25 mm. Triecienizturība: 320 N / 5 cm. Darba temperatūra: -5 ° C līdz +60 ° C |
| Штрихкод | 501715964 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: ИНСТАЛЯЦ. ТРУБА RLM25 С СОЕД.2М БЕЛАЯ