Информация о товаре
| Materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
|---|---|
| Krāsa | Balta krās. |
| Garums | 200 cm |
| Augstums | 1.5 cm |
| Platums | 2.5 cm |
| Zīmols | Aks Zielonka |
| Modelis | 111296 MKE |
| Papildus informācija | Augstums: 15 mm. Materiāls: Polivinilhlorīds |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502062265 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КАБЕЛЬНЫЙ КАНАЛ 111296 MKE 25X15 БЕЛЫЙ 2M