КЛЮЧИ ДЛЯ КАБЕЛЕЙ ПОЛУПРИСОЕДИНЁННЫЕ 4.8X10 50 ШТ.
€0,92
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 10 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4.8 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 4 - 6 mm |
| Svars | 210 kg |
| Krāsas nosaukums | Tērauda krās. |
| Papildus informācija | Garums: 10 mm. Diametrs: 4.8 mm. Kniežu materiāla biezums: 4 - 6mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176122 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КЛЮЧИ ДЛЯ КАБЕЛЕЙ ПОЛУПРИСОЕДИНЁННЫЕ 4.8X10 50 ШТ.