КОРОБКА ДЛЯ МЕЛОЧЕЙ QBRICK ONE XL 58X38X13CM
€20,57
Pieejams uzreiz
Информация о товаре
| Garums | 58 cm |
|---|---|
| Platums | 38 cm |
| Augstums | 13 cm |
| Krāsa | Melna krās., Sarkana krās. |
| Ar riteņiem | Nē |
| Produkta veids | Kastes |
| Zīmols | Qbrick |
| Materiāls | Plastmasa |
| Ar rokturi | Jā |
| Ar slēdzeni | Nē |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Krāsa: Melna, Sarkana. Ar rokturi: Jā |
| Izcelsmes valsts | Polija |
| Штрихкод | 502222259 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: КОРОБКА ДЛЯ МЕЛОЧЕЙ QBRICK ONE XL 58X38X13CM