Информация о товаре
| Dzinēja tips | Ar benzīna dzinēju |
|---|---|
| Dzinēja cilindra tilpums | 166 cm³ |
| Pļaušanas augstuma regulēšana | Centrālais |
| Zāles savākšana | Jā |
| Degvielas tvertnes tilpums | 1 l |
| Produkta veids | Benzīna zāles pļāvēji |
| Zīmols | Grunder |
| Modelis | S511VHY-GCV170H |
| Zāles pļāvēja tips | Pašgājējs |
| Jauda | 2400 W |
| Dzinēja ražotājs | Honda |
| Dzinēja modelis | GCV170H |
| Darba platums | 50.1 cm |
| Pļaušanas augstums (Min) | 25 mm |
| Pļaušanas augstums (Maks) | 75 mm |
| Pļaušanas asmens materiāls | Metāla |
| Zāles ķemme | Nē |
| Zāles izmešana aizmugurē | Jā |
| Zāles mulcēšana | Jā |
| Zāles izmešana sānos | Jā |
| Savākšanas maisa tilpums | 60 l |
| Piedziņas riteņi | Aizmugurējā |
| Riteņu materiāls | Plastmasa |
| Priekšējo riteņu diametrs | 17 cm |
| Aizmugurējo riteņu diametrs | 25 cm |
| Svars | 31.36 kg |
| Krāsa | Dzeltena krās., Melna krās., Pelēka krās. |
| Korpusa materiāls | Metāls |
| Eļļas tvertnes tilpums | 0.41 l |
| Ar salokāmu rokturi | Jā |
| Trokšņa līmenis | 96 dB |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Ražotāja garantija | 36 mēn |
| Mazgāšanas šļūtenes savienotājs | Jā |
| Papildus informācija | Dzinēja ražotājs: Honda. Dzinēja modelis: GCV170H. Dzinēja cilindra jauda: 166 cm³. Degvielas tvertnes tilpums: 1 l. Ar salokāmu rokturi: Jā. Trokšņa līmenis: 96 dB |
| Uzmanību! | Pārbaudiet eļļas līmeni katru reizi, kad darbināt mašīnu, un, ja nepieciešams, papildiniet to ar SAE30 motoreļļu. Pļaujmašīna tiek piegādāta bez benzīna un eļļas. Pirms motora iedarbināšanas pārliecinieties, ka aizdedzes svecē un agregātā ir pietiekami daudz eļļas un benzīna. |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502342271 |

Самоходная газонокосилка на бензине GRUNDER S511VHY-GCV170H
- Самоходная газонокосилка с бензиновым двигателем HONDA объемом 166 см³, обеспечивающая прочность и надежность.
- Идеально подходит для средних и больших газонов.
- Толкание косилки не требует усилий, так как двигатель приводит в движение колеса, а электрический кабель не мешает, что означает меньшую усталость при работе с тяжелыми грузами.
- Высота скашивания газона регулируется от 25 до 75 мм. Ширина скашивания составляет 50 см.
- Мешок для сбора травы объемом 60 литров достаточно велик, чтобы не требовать частого опорожнения, но при этом не слишком тяжелый для переноски.
- Если скошенную траву не нужно собирать, доступна система бокового выброса.
- Полезная функция этой эффективной газонокосилки - мульчирование, то есть скошенная трава измельчается и выводится через заднее отверстие косилки, естественно удобряя почву.
- Устройство имеет складную рукоятку, которая облегчает транспортировку и хранение в зимний период.
- Максимальное значение вибрации – 5,72 м/с² (K=1,5).
- На эту косилку предоставляется гарантия 36 месяцев.


Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: BENZ.ПОС.ГАЗ S511VHY-GCV170H 50CM.