Информация о товаре
| Garums | 23 cm |
|---|---|
| Svars | 0.55 kg |
| Darba daļu materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Produkta veids | Cirvji |
| Zīmols | Haushalt |
| Cirvja galvas svars | 0.55 kg |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Штрихкод | 502079384 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: CIRVIS HAUSHALT 550 G, 23 CM