Информация о товаре
| Jauda | 1700 W |
|---|---|
| Elektriskā dzinēja tips | Ar sukām |
| Maksimālais griešanas dziļums | 40 mm |
| Apgriezienu skaits tukšgaitā | 4000 |
| Regulējams rotācijas ātrums | Nē |
| Produkta veids | Ripzāģi |
| Zīmols | Nutool |
| Modelis | MPK1700L |
| Garums | 440 mm |
| Platums | 325 mm |
| Augstums | 320 mm |
| Svars | 7 kg |
| Maksimālais diska diametrs | 150 mm |
| Iespējams pievienot putekļusūcēju | Jā |
| Soma komplektā | Jā |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Griešanas disks leņķa slīpmašīnām Okko 200.04, 125 mm x 0.8 mm x 22.23 mm |
| Штрихкод | 501084423 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: GROPJFRĒZE MPK1700L 1700W NUTOOL