Информация о товаре
| Materiāls | Plastmasa |
|---|---|
| Krāsa | Melna krās. |
| Aizsardzības līmenis (IP) | IP54 |
| Uzstādīšana | Virsmas |
| Zīmols | Pawbol |
| Modelis | A.0020C |
| Garums | 9.2 cm |
| Platums | 9.2 cm |
| Diametrs | 4.4 cm |
| Штрихкод | 502307903 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: INSTALĀCIJAS KĀRBA HERMĒTISKA A.0020C