Информация о товаре
| Garums | 2000 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.64 kg |
| Mērījumu kļūda | ±0,05 mm/m |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 200 cm. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,05 mm/m |
| Штрихкод | 502206751 |
Līmeņi ar trīs indikatoriem paredzēti līmeņu noteikšanai. Korpusa garums 2 m. Gaiši zila krāsa. Pieļaujamā mērījumu kļūda 0,05 mm/m.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LĪMEŅR.3INDIKA.HAUSHAL JYC-2015A 2000MM