Информация о товаре
| Garums | 600 mm |
|---|---|
| Actiņu skaits | 3 |
| Magnētiskais stiprinājums | Nē |
| Produkta veids | Līmeņrāži |
| Zīmols | Haushalt |
| Svars | 0.384 kg |
| Profila svars, g/m | 650 |
| Mērījumu kļūda | ±0,05 mm/m |
| Ar rokturi | Jā |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Garums: 60 cm. Profila svars, g/m: 650. Diafragmu skaits: 3. Mērījumu kļūda: ±0,05 mm/m |
| Штрихкод | 502206749 |
Trīs indikatori ir paredzēti līmeņu iezīmēšanai. Korpusa garums 60 cm, krāsa zila. Pieļaujamā mērījumu kļūda ir 0,05 mm/m.
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: LĪMEŅR.3INDIKA.HAUSHALT JYC-2015A 600MM