Информация о товаре
| Naglu tips | Celtniecības |
|---|---|
| Garums | 75 mm |
| Diametrs | 2.8 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 5.36 |
| Vienību skaits iepakojumā | 1400 |
| Zīmols | Essve |
| Produkta veids | Naglas |
| Pārklājums | M-Fusion |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | Teleskopiskais kāts, universāls Fiskars 136042/1000666, alumīnijs, 1.4 m |
| Штрихкод | 501944943 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: NAGLAS 34D РЕЙКА. 2.8/75 M-FUS ESSVE 1400