Информация о товаре
| Naglu tips | Celtniecības |
|---|---|
| Garums | 38 mm |
| Diametrs | 1.2 mm |
| Iepakojuma daudzums, kg | 1.4 |
| Vienību skaits iepakojumā | 4000 |
| Zīmols | Essve |
| Produkta veids | Naglas |
| Pārklājums | Cinkots |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| TOP prece | Koka skrūve celtniecības Essve, 50 mm x 1.6 mm |
| Parastā cena | Āmurs Haushalt VG211, 300 g |
| Штрихкод | 501207324 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: NAGLAS F18 1.2X38MM БЕЛАЯ ГОЛОВКА 4000ШТ