Информация о товаре
| Garums | 6 mm |
|---|---|
| Diametrs | 3.2 mm |
| Materiāls | Nerūsējošais tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Produkta veids | Nerūsējošā tērauda kniedes pusapaļa galva |
| Zīmols | Haushalt |
| Kniežu materiāla biezums | 1 - 3 mm |
| Krāsas nosaukums | Nerūsējošā tērauda krās. |
| Papildus informācija | Diametrs: 6.2mm. Garums: 6mm. Biezums : 1-3mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176056 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: NERŪS.T.KNIEDES PUSAP.G. 3.2X6 50 GAB.