Информация о товаре
| Garums | 8 mm |
|---|---|
| Diametrs | 4 mm |
| Materiāls | Alumīnijs, Tērauds |
| Vienību skaits iepakojumā | 50 |
| Krāsa | Pelēka krās. |
| Produkta veids | Alumīnija kniedes ar pusapaļu galvu |
| Zīmols | Haushalt |
| Modelis | RAL7024 |
| Kniežu materiāla biezums | 2.5 - 4.5 mm |
| Svars | 80 kg |
| Papildus informācija | Garums: 8 mm. Diametrs: 4 mm. Kniežu materiāla biezums: 2.5 - 4.5mm |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Штрихкод | 502176111 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: PEL.ALUM.KNIE.PUSAP.G.4.0X850GAB.RAL7024