Информация о товаре
| Ligzdu skaits | 2USB, 4 ligzdas |
|---|---|
| Vada garums | 1.4 m |
| Spriegums | 230 V |
| Zemējuma kontakti | Jā |
| Ar slēdzi | Jā |
| Produkta veids | Pagarinātāji |
| Zīmols | Brennenstuhl |
| Sērija | ECOLOR |
| Strāvas stiprums | 16 A |
| Vada tips | 3 x 1,5 mm² |
| Krāsa | Balta krās., Melna krās. |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Papildus informācija | 2 USB rozetes, drošības vārsti |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| TOP prece | Tvaika tīrītājs Kärcher SC 4 EASYFIX |
| Штрихкод | 502213128 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: SADZ.PAGARINĀTĀJK. ECOLOR 4V. 2USB 1.4M