Информация о товаре
| Platums | 150 cm |
|---|---|
| Svars, g/m² | 102 |
| Produkta veids | Tvaika barjeras plēve |
| Zīmols | - |
| Modelis | Tyvek AirGuard SD23 |
| Garums | 5000 cm |
| Daudzums spolē | 75 m² |
| Izmantošana | Tvaika izolācijas plēve, kas paredzēta siltumizolācijas slāņa aizsardzībai no ēkā esošā mitruma pārpalikuma. |
| Izcelsmes valsts | Latvija |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| TOP prece | Līme - armēšanas maisījums siltināšanas sistēmu Sakret BAK, 25 kg |
| Parastā cena | Betons Briko, remonta, 40 kg |
| Штрихкод | 502153887 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: TVAI.IZOL.TYVEK AIRGUARD SD 23 1.5M 75M2