Информация о товаре
| Garums | 12 cm |
|---|---|
| Diametrs | 10 mm, 3 mm, 4 mm, 5 mm, 6 mm, 7 mm, 8 mm, 9 mm |
| Montāžas veids | Taisne |
| Apstrādes materiāls | Betons |
| Produkta veids | Urbju komplekts |
| Zīmols | Dewalt |
| Darbības zonas garums | 8 cm |
| Komplekts | 3 mm; 4 mm; 5 mm; 6 mm; 7 mm; 8 mm; 9 mm; 10 mm; |
| Vienību skaits iepakojumā | 08 |
| Obligātā garantija | 24 mēn |
| Garantija juridiskām personām | 12 mēn |
| Papildus informācija | Urbja veids: spirāle |
| Izcelsmes valsts | Čehija |
| 0 € uz pakomātu | Betona urbis Dewalt Extreme 2 DT9599, betons, vītņveida, sds plus, 20 mm x 46 cm |
| Parastā cena | 0 € uz pakomātu |
| Штрихкод | 502037154 |
Отзывы
Отзывов пока нет. Будьте первым!
Написать отзыв
Написать отзыв о: URBIS BETONAM SDS PLIUS KOMPL 8GAB.